KONTAKT

KONTAKT, INFORMACE O FIRMĚ, SPOLUPRÁCE, CERTIFIKÁTY A POVOLENÍ K VÝKONU ČINNOSTI

O FIRMĚ

Protože se jedná o rodinnou firmu, došlo k převedení celé činnosti na dalšího jejího člena, který nadále pokračuje v tradici a zachovává nastavenou kvalitu poskytovaných služeb v plném rozsahu.

Firma se zabývá činnostmi deratizace, dezinsekce a dezinfekce, tedy hubením obtížného hmyzu a škodlivých hlodavců, ale také opatřeními k zabránění hnízdění a dosedání holubů aj. Sídlo firmy je v Mělníce, avšak působí na celém území ČR.

LIDÉ

Ion Cociu

majitel firmy, vedoucí servisní technik

Do roku 2018 vedoucí servisní technik firmy Tomáš Jíra. V oboru DDD se pohybuje od roku 2011. Jeho prací je péče o firemní zákazníky s nejvyšší mírou požadavků na kvalitu prováděných servisů stejně, jako provádění ošetření v domácnostech jednotlivých klientů firmy.

Vždy odvádí pečlivou, profesionální, diskrétní a kvalitní práci a především díky němu získává naše firma skvělá hodnocení od zákazníků a daří se nám udržet si klíčové firemní zákazníky.

Od roku 2018 převzal firmu a nadále udržuje vysoký standard poskytovaných služeb v plném rozsahu.

Šárka Cociu

příjem zakázek, fakturace, servisní technik

V oboru působí od roku 2011, kdy založila vlastní DDD firmu. Její práce se jí stala vášní a koníčkem. V roce 2013 při zakládání společnosti s.r.o. přijala nabídku podílet se na vedení firmy DDD Služby s.r.o. jako vedoucí odštěpného závodu.

Po přechodu zpět na fyzickou osobu zůstala firmě věrná a setkáte se s ní na klientské lince, kde nezastupitelně odvádí svou práci. Mnoho spokojených klientů si chválí její jednání, které jim zcela změnilo panickou hrůzu z objevení štěnice v jejich lůžku.

Podává erudované a kompletní informace o způsobu likvidace škůdců a v co nejkratším možném termínu vysílá na místo specializovaného technika.

CERTIFIKÁTY A POVOLENÍ K VÝKONU ČINNOSTI