HUBENÍ ŠTĚNICE DOMÁCÍ

Hubení štěnic se zárukou, diskrétně a profesionálně

PROČ HUBIT ŠTĚNICE S NÁMI?

Nabízíme profesionální a diskrétní služby hubení štěnic v celé České republice a díky tomu jsme schopni sledovat trend vzrůstajícího výskytu štěnice domácí. Celosvětový nárůst výskytu štěnice domácí se počítá v řádech stovek procent ročně a je jedním z nejpalčivějších problémů dneška v oblasti hubení škůdců.

Zaručujeme kvalitu námi poskytovaných služeb, můžete se na nás spolehnout. Nejsme s ručením omezeným, za svou práci ručíme celým svým jménem a pověstí české rodinné firmy, působící na trhu od roku 2010. Štěnice a jejich problematika jsou naší denní náplní a jejich likvidace tvoří cca 80% všech našich zakázek.

Štěnice spolehlivě hubíme za předem jasné ceny, bez dalších skrytých poplatků a navýšení. Abychom byli schopni na nepříznivý vývoj rozšíření štěnic do českých domácností reagovat při zachování vysoké kvality služeb, sledujeme pečlivě trendy v hubení štěnic a to nejen u nás, ale také v okolních zemích, kde jsou štěnice stejným problémem, jako u nás.

Nelpíme na naučených a zavedených postupech, ale neustále sledujeme vývoj v oboru deratizace-dezinsekce, inovujeme své postupy, využíváme moderní řešení, která jsou v maximální míře bezpečná pro rodinu, domov a životní prostředí, ale zároveň účinná a vhodná pro naše zákazníky.

Počet zákroků

Již po prvním zákroku je zlikvidována převážná část žijící, vylíhlé populace.Druhým ošetřením pak likvidujeme nymfy, které se vylíhly z vajíček, jejichž ochranný obal zamezuje možnosti jejich likvidace při prvním zákroku. V ojedinělých případech, zvláště při silnějším výskytu, může být nutné další ošetření. Nikdy však není počet zákroků navyšován uměle… včasná likvidace štěnic ve vašem bytě je naší dobrou vizitkou a zárukou vaší spokojenosti, která nám do budoucna může přivést další zákazníky.

Pokud ve vašem bytě problém přesto přetrvává, a je lokalizován pouze na váš byt, může být příčin několik, včetně rezistence daných jedinců na danou účinnou látku. V takovém případě pokračujeme a obměňujeme způsoby likvidace a účinné látky. Vždy děláme maximum pro úplné vyhubení štěnic. Při dalších zákrocích však již nehradíte práci ani materiál.

Dbáme na Vaše zdraví a životní prostředí

Používáme pouze schválené přípravky pro profesionální použití s ověřenou účinností, určené pro domácnosti, které jsou bez zápachu, nedělají skvrny a stopy na povrchu, nepředstavují riziko pro lidi a domácí zvířata a při jejich aplikaci není nutno opouštět byt. Záleží nám na životním prostředí a proto se snažíme minimalizovat využití biocidních látek, je-li to v daném případě možné a účinné.

Víme, že máte zvídavé sousedy

Dbáme na diskrétnost, přijíždíme neoznačenými vozidly, máme osobní přístup a profesionální vystupování. Jednáme rychle, naše ceny znáte předem už při telefonické konzultaci žádné další poplatky (práce, materiál) u nás NEPLATÍTE. DOPRAVA ZDARMA. Naše cena je jednotná, neodvozuje se podle velikosti bytu, vzdálenosti apod. Výjimku tvoří rodinné domy, kde je cena kalkulována podle počtu bytů, ubytovny a hotely, kde je vždy individuální domluva dle počtu ošetřených pokojů apod.

Nečekejte a nekupujte sprej v drogerii

Pokud jste zjistili výskyt štěnic nebo na něj máte podezření, zahoďte veškeré obavy a stud a okamžitě nás kontaktujte. Nejste v tom sami, rozšíření štěnic je v poslední době stále častější a nemá nic společného s Vaší hygienou ani pořádkem u Vás v bytě.

Neberte to na lehkou váhu

Právě stud, neznalost štěnice domácí a s tím související podcenění tohoto hmyzu je jednou z příčin jeho současného masového rozšíření. Často je pokousání štěnicemi zaměňováno za „nějakou vyrážku“ a „léčeno“ různými mastičkami apod. Pokud máte byť jen podezření, kontaktujte nás co nejdříve.

Volejte od 8 do 20 hod.: 776 01 50 50, 727 828 182

Kontakt se zákazníkem je pro nás prioritou. Vždy Vám již při prvním telefonátu poskytneme kompletní informace včetně podrobností o zákroku, informacích o škůdci a ceně za naše ošetření. Tyto informace jsou neměnné v čase. Cena je vždy konečná a na místě se podvodně nezvyšuje o další a další položky, jako je velikost bytu, spotřeba materiálu, doprava, vysokohorská přirážka, všimné a tuzéry a jiné.

Nepracujeme „bez papíru“

Po našem ošetření vždy dostáváte servisní protokol dle platné legislativy s uvedením jména servisního technika, data a času ošetření, použitých přípravků a specifikace škůdce, vhodných doporučení aj. Zároveň vždy dostáváte potvrzení o provedené platbě. Nikdy nebereme peníze tzv. „bez papíru“. Je to doklad pro Vás pro budoucí případné prokázání provedených služeb.

Naše ceny

Naše ceny jsou velmi příznivé. Hubení štěnic je činnost, vyžadující odbornost, kvalifikaci, vhodnou aplikační techniku a přípravky pro profesionální použití s obsahem nejúčinnějších látek… Stále pro Vás sledujeme nejnovější vývoj v oblasti hubení štěnic v ČR i ve světě a reagujeme na tyto poznatky stálými inovacemi a zlepšováním kvality. Tím dosahujeme výsledků, které dlouhodobě nezatěžují Váš domov problémem se škůdci.

Upozornění

Setkáte-li se s podezřele nízkými cenami za hubení štěnic, mějte na paměti, že mohou být obrazem nízké kvality služeb, použitím starších, méně účinných přípravků s uvolněnými licencemi, čímž se jejich cena na trhu výrazně snižuje, avšak hmyz již na ně může mít vybudovánu rezistenci (odolnost). Navíc uvedené nízké ceny se pak většinou na místě navyšují o další poplatky, jako je doprava, počet ošetřených místností, spotřeba přípravku (která je v konečném důsledku absolutně nereálná (např. 20 litrů roztoku na byt 2+1, kde je běžná spotřeba při správném použití 2,5 – 5 litrů roztoku) apod.