CENY SLUŽEB

INFORMACE O CENÁCH ZA NAŠE SLUŽBY

Pevné garantované ceny pro domácnosti, nejsme plátci DPH

Štěnice domácí, blecha

máme pevnou cenu pro domácnost (bytovou jednotku) bez ohledu na její velikost, stupeň zamoření ap. Zavolejte nám, naše ceny jsou příznivé a zpravidla nejnižší v oblasti.

Cenu se dozvíte po telefonu, žádné další poplatky (práce, materiál, doprava) u nás NEPLATÍTE.

Doprava ZDARMA, servis na celém území ČR.

INSPEKCE V BYTĚ

Nejste-li si jisti, zda se ve Vašem případě skutečně jedná o štěnici domácí, přijedeme k Vám a uděláme prohlídku bytu s cílem vyloučení či potvrzení Vašeho podezření a to za cenu 110 Kč + doprava 11 Kč / zpáteční km.

Rus domácí, švábovití

cenu lze určit po telefonické konzultaci dle podmínek na místě.

Doprava ZDARMA, servis na celém území ČR, cena bez ohledu na velikost bytu, práce a materiál v ceně.

Pozn. při výskytu rusa domácího je vždy (neurčí-li technik jinak) třeba provést bariérový postřik v bytech „do kříže“, tedy nahoře, dole, vpravo a vlevo od napadeného bytu. Prokáže-li se v jednom z těchto bytů výskyt, postupujeme do kříže od tohoto bytu a tak dále.

Vosa obecná

600 Kč / hnízdo (další hnízda na stejném místě á 300 Kč)

Doprava 11 Kč za zpáteční km od servisního místa

(provádíme pouze v Praze a Středočeském kraji)

Sršeň obecná

900 Kč / hnízdo (další hnízda na stejném místě á 400 Kč)

Doprava 11 Kč za zpáteční km od servisního místa

(provádíme pouze v Praze a Středočeském kraji)

Mravenci

cena se odvíjí dle spotřeby materiálu + práce + doprava

po telefonické konzultaci jsme zpravidla schopni Vám říci přibližnou cenu ošetření

Mravenci farao

aplikace požerového gelu – vždy individuální cenová nabídka pro dům (při výskytu mravence farao je vždy třeba provést aplikaci požerové nástrahy ve všech bytech domu)

Mouchy, komáři, ovádi, octomilky a jiný obtížný létající hmyz

přesnou cenovou nabídku Vám zpracujeme na základě informací o místě ošetření, rozsahu a druhu škůdce a povahy Vašeho závodu či ošetřovaného prostoru.

Deratizace – hubení škodlivých hlodavců

cena se odvíjí dle spotřeby materiálu (požerová nástraha + deratizační staničky) + práce + doprava

po telefonické konzultaci jsme zpravidla schopni Vám říci přibližnou cenu ošetření

Poskytujeme komplexní servis – od jednotlivých zakázek, po poskytování smluvních servisů pro firemní zákazníky a výrobní podniky s odpovídající dokumentací dle HACCP.

Ochrana proti holubům, sítě proti pádu koček

(lodžie, balkony)

cenu lze určit pouze po prohlídce požadovaného místa instalace servisním technikem, zaměření a posouzení podmínek na místě.

Je třeba zároveň posoudit nutnost objednání vysokozdvižné plošiny či jiných technických prostředků (práce ve výškách apod.) Vždy je třeba zajistit parkování na místě zásahu a dostupnost el. sítě 230V v dosahu technických prostředků.

PRO FIRMY

Přesnou cenu za naše služby pro firmy, bytová družstva a podobné subjekty nelze relevantně a seriózně určit předem.

Abychom cenu stanovili přesně a odpovědně, je nezbytné seznámit se s celkovou situací na místě. Z tohoto důvodu nabízíme prohlídku napadených prostor a sestavení cenové nabídky. Velmi podstatný aspekt ovlivňující výslednou cenu je stupeň zamoření. Dále má na cenu vliv ošetřovaná plocha, použitá technologie, prostředky, materiál, povaha vašeho provozu aj.

Poskytujeme komplexní servis – od jednotlivých zakázek, po poskytování smluvních servisů pro firemní zákazníky a výrobní podniky s odpovídající dokumentací dle HACCP.

Jak na to?

1. zavolejte nám na 776 01 50 50, 727 828 182 nebo napište email na ddd@ddd-sluzby.cz a sdělte nám Váš požadavek, poptávku či žádost o cenovou nabídku

2. pokud nebudeme moci cenu určit během telefonního hovoru nebo je Vaše zakázka specifická, přijedeme, zjistíme situaci, navrhneme Vám řešení a stanovíme přesnou cenu

3. rozhodnutí je na vás, budete-li s cenou a řešením souhlasit, zakázku provedeme a zbavíme Vás vašeho problému či nastavíme trvalé řešení odpovídající legislativě a požadavkům kontrolních orgánů